Mérkőzések - Megyei II. osztály - nyugat - 2018/2019. ősz

2018.
11.11.
Magyargéc
Bajnoki 13. furdoló
11:30 - 13:30
IFI
Magyargéc SE - Diósjenő SE
13:30 - 15:30
Felnőtt
Magyargéc SE - Diósjenő SE
2018.
11.03.
Diósjenő
Bajnoki 12. furdoló
11:30 - 13:30
IFI
Diósjenő SE - Unicum FC Mohora
13:30 - 15:30
Felnőtt
Diósjenő SE - Unicum FC Mohora
2018.
10.28.
Nagyoroszi
Bajnoki 11. furdoló
11:30 - 13:30
IFI
Nagyoroszi HBB SE - Diósjenő SE
13:30 - 15:30
Felnőtt
Nagyoroszi HBB SE - Diósjenő SE
2018.
10.20.
Diósjenő
Bajnoki 10. furdoló
13:00 - 15:00
IFI
Diósjenő SE - Szent Imre DSE Balassagyarmat
15:00 - 17:00
Felnőtt
Diósjenő SE - Szent Imre DSE Balassagyarmat
2018.
10.14.
Nőtincs
Bajnoki 9. furdoló
13:00 - 15:00
IFI
Nőtincs SE - Diósjenő SE
15:00 - 17:00
Felnőtt
Nőtincs SE - Diósjenő SE
2018.
10.06.
Diósjenő
Bajnoki 8. furdoló
13:00 - 15:00
IFI
Diósjenő SE - Őrhalom SE
15:00 - 17:00
Felnőtt
Diósjenő SE - Őrhalom SE
2018.
09.30.
Varsány
Bajnoki 7. furdoló
14:00 - 16:00
IFI
Varsány SE - Diósjenő SE
16:00 - 18:00
Felnőtt
Varsány SE - Diósjenő SE
2018.
09.22.
Diósjenő
Bajnoki 6. furdoló
14:00 - 16:00
IFI
Diósjenő SE - Rétság VSE
16:00 - 18:00
Felnőtt
Diósjenő SE - Rétság VSE
2018.
09.15.
Szügy
Bajnoki 5. furdoló
14:00 - 16:00
IFI
Szügy SE - Diósjenő SE
4 - 2
16:00 - 18:00
Felnőtt
Szügy SE - Diósjenő SE
1 - 7
2018.
09.09.
Diósjenő
Edző mérkőzés
09:00
Női
Diósjenő - Erdőkertes
3 - 5
2018.
09.08.
Diósjenő
Bajnoki 4. furdoló
14:00 - 16:00
IFI
Diósjenő SE - Szendehely FC
1 - 0
16:00 - 18:00
Felnőtt
Diósjenő SE - Szendehely FC
3 - 1
2018.
09.01.
Diósjenő
Bajnoki 3. furdoló
14:00 - 16:00
IFI
Diósjenő SE - Nógrádsáp SE
8 - 3
16:00 - 18:00
Felnőtt
Diósjenő SE - Nógrádsáp SE
6 - 0
2018.
08.26.
Bercel
Bajnoki 2. furdoló
15:00 - 17:00
IFI
Bercel KSK - Diósjenő SE
Elhalasztva
Szabadnap
Felnőtt
Szabadnap
2018.
08.18.
Diósjenő
Bajnoki 1. furdoló
15:00 - 17:00
IFI
Diósjenő SE - Bánk SE
3 - 1
17:00 - 19:00
Felnőtt
Diósjenő SE - Bánk SE
1 - 4
2018.
08.15.
Diósjenő
Edző mérkőzés
18:00 - 20:00
Felnőtt
Diósjenő - Zebegény GRAVITTAX
2018.
08.12.
Diósjenő
Edző mérkőzés
18:00 - 20:00
IFI
Diósjenő - Nőtincs
1 - 4
2018.
08.11.
Szokolya
Edző mérkőzés
18:00 - 20:00
Felnőtt
Szokolya - Diósjenő
0 - 8
2018.
08.08.
Diósjenő
Edző mérkőzés
18:30 - 20:30
Felnőtt
Diósjenő - Vácduka
Elmaradt
2018.
08.04.
Diósjenő
Edző mérkőzés
18:00 - 20:00
Felnőtt
Diósjenő - Szokolya
6 - 0
2018.
08.01.
Diósjenő
Edző mérkőzés
18:30 - 20:30
Felnőtt
Diósjenő - Zebegény GRAVITTAX
Elmaradt
2018.
07.31.
Diósjenő
Edző mérkőzés
18:00 - 20:00
U13
Diósjenő - Esztergom
16 - 1
2018.
07.28.
Diósjenő
Edző mérkőzés
17:00 - 19:00
Felnőtt
Diósjenő - Érsekvadkert II.
8 - 2
2018.
07.26.
Diósjenő
Edző mérkőzés
16:00 - 18:00
IFI
Diósjenő - Esztergom
6 - 3
2018.
07.22.
Sződliget
Edző mérkőzés
17:00 - 19:00
Felnőtt
Sződliget - Diósjenő
5 - 9
2018.
07.21.
Diósjenő
Edző mérkőzés
16:00 - 18:00
IFI
Diósjenő - Bánk
0 - 4
2018.
07.15.
Nógrád
Edző mérkőzés
10:00 - 12:00
IFI
Diósjenő - Szendehely
1 - 3
13:30 - 15:30
Felnőtt
Diósjenő - Szendehely
3 - 6
2018-19 őszi sorsolás
A sorsolások PDF formátumban tölthetők le az alábbi linkekre kattintva